SMJK JIT SIN

大山脚日新国民型华文中学
敬爱勤朴


Staff Directory 职员目录

Student Admin
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
Kelab Judo Tingkatan 6
Kelab Karate Tingkatan 6
Kelab Konsumer Tingkatan 6
Kelab Muzik dan Seni Suara Tingkatan 6
Kelab Pusat Sumber Tingkatan 6
Kelab Taekwondo Tingkatan 6
Kelab Wushu Tingkatan 6
Pergerakan Pengakap Tingkatan 6
Perpustakaan Tingkatan 6
Persatuan Bulan Sabit Merah Tingkatan 6
Persatuan Sains dan Pereka Tingkatan 6
Persatuan Tingkatan 6

Principal
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
LIM THIAM AUN (Pengetua)
TOR PENG CHIANG

School Admin
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
ADMINISTRATORS
School Admin - SMJK JIT SIN (PENANG)

Teacher/School Users
Name 名字 Name In Second Language 名字 (第二语言) Email 电邮
AGNES LIM GEIK NAI林忆莲
AISYATUL RADZIAH BINTI ZULKIFLI
ANG CHUAN SENG
ANG KOOI HUA
ANG KOOI LOOI (Penolong Kanan Pentadbiran)
ANG PHAIK HONG
ARUNA DEVI D/O VARATHARAJOO
AW WIN CHAN胡芫菖
AYOB B OSMAN
AZIMAH SYAZWANI BINTI AWANG SAAD
BALAN A/L MUNIANDY
CHAI SIEW YEE
CHAM HOOI NEE
CHANG MEI LEE
CHAN YOKE KUAN
CHEAH SEOK KHIM谢淑琴
CHEAH SEW GAIK
CHEANG AI LIH
CHE ASMA BT. JAMALUDIN
CHENG KEED WAH
CHERN FONG BEE
CHEW BEE KIEN
CHEW HAW CHUNG
CHEW SAW BEE
CHEW SOOI SEE
CHEW YEE SZE
CHIN CAI YAN
CHONG KAI SEN张凯森
CHONG LEE LING
CHONG WEI JING张玮靖
CHOO SAT NEE
CHOW LEE MEI
CHOW YIN LOOI
DEISHI A/P MITHRAN
ELIEZA BINTI MOHAMMAD NOOR
ENG GEIK HONG黄于凤
ENGKU NURUL HIDAYU BT ENGKU AZIZ
ENG SOCK FANG
EZIANA WAHIDA BINTI MOHAMED SAAD
FADZLIYATUL SYUHADDAH BINTI SAMSUDDIN
FARIDAH BINTI DARUS
FARIDAH BINTI HAJI SALLEH
FAZELAH BT AHMAD
GOAY TECK CHONG
GOH CHING YENG (Guru Kanan Kemanusiaan)
GOH KEAN WAH
GOH MOOI TENG
GOPI A/L DORAISAMY
GUNALAN A/L SUBRAMANIAM
HASLINDA BINTI HARUN
HASMAZANA BINTI HASHIM
HASNAH BT. SAAD
HAYATUL LIZA BINTI JAMALLUDDIN
HEAH MUI YONG
HEIANA NADIA BINTI HAMZAH
HENG CHAI CHIN
HENG SIEW FONG
HENG SUAN AI王碹爱
HOO SIEW SIEW
HO PEI YUENHO PEI YUEN
HO SIEW CHIN
HWONG SENG
INDIRA GANDHI A/P VENGADASALAM
IPAD
KAMINI A/P SUKUMARAN
KANG DEE TAN江丽丹
KASTHURI A/P SUPURIAMANIAM
KEERTHANA A/P VEERIAH
KEM KKPM
KHAIRUNNISA BINTI MUHAMAD
KHAW KIM SENG
KHO CHIEW TONG
KHOR IRENE许蔼龄
KHO WEI YUN
KHOW SWEE KIH
KOAY GUEK TIN
KOAY LEE PENG
KOAY TIAN SOO
KOEY CHOON YONG
KOK SHUEH LIN
KOMALAM A/P SUNDRAM @ SOUNDRAM
KOPERASI
LALITHA A/P RAMASAMY
LATA A/P VELOO
LAU CHEIN CHONG
LEE GAIK MOOY
LEE GIM LEONG
LEE HOOI PHENG (Penolong Kanan Petang)
LEE PEI SEE
LEE SIEW CHOO
LEE SIEW OI
LEE SZE YIEN
LEE WEE CHUAN李为全
LIAN YUEH PING
LIEW THO FATT
LIEW YOKE LING
LIM GEOK KWAN
LIM HOOI CHUANG
LIM KAR LIN林佳龄
LIM MEI SUAN林美钻
LIM SENG CHONG
LIM SHIN YING林欣莹
LIM SHU HUEY
LIM THIAM AUN (Pengetua)
LINGGESWARI A/P ULAKHANAZAN
LING TIENG HU林钿富
LOH BEE LAY
LOH LING LING (Guru Kanan Bahasa)
LOH SIEW KEAN
LOW CHAI PENG
LOW YE YOU罗宜友
MAGESWARAN A/L DORAISAMY
MD. HASSAN B. SHERIFF
MOGANAMALAR A/P ARCHUNAN @ GOVINDAN
MOHD IYUSRI BIN ISHAK
MOHD NOH BIN ISMAIL
MOHD TAJUDDIN BIN ISMAIL
MUHAMMAD OMAR BIN MARZUKI
MUNIROH BT. HAMZAH
NANDHINI A/P GUNASEKARAN
NENGGINALALL A/P M. KASINATHAN
NESAGHANTH A/L RACHENAMOTY
NESAGHANTH A/L RACHENAMOTY
NG BEE KHUAN
NG GIM KOOI (PK Tingkatan 6)
NG HOOI CHIN
NG HOOI CHIN
NG JOO SUN (Guru Kanan Teknik & Vokasional)
NG LEE HWA
NG LEE KIANG
NG LING LING
NG PEH LEANG
NG PHAIK LAN
NG SHAO JIUN
NG SWEE TIANG (Guru Kanan Sains & Matematik)黄瑞展
NG TIEW NGUD
NGU SIEW BING
NG YAP HOOI
NG YOW THENG
NISHA A/P GENGADHARAN
NOOR FEAIZAAH BINTI ABU OTHAMAN
NOOR HIDAYAH BT AYOB
NOOR NAJWATUSSHEEMA BINTI ABDUL HAMID
NORAZMAN BIN MOHAMAD
NORFARIZA BINTI ISMAIL
NORHAFIZA BINTI YONG
NOR HASHIROH BINTI WAN TEH
NORMAH BINTI MURAD
NORSHARIZA BT ABDUL GHANI
NORSHILA ADILA BINTI ABAS
NOR SUHAIDA BINTI SUKRI
NURAINI BINTI AZAHARI
NURAZILAH BT ABU BAKAR
NUR AZLIZA BINTI ABDUL HAMID
NUR IZZAH BINTI ABDOL MANAP
NUR SYUHADA BINTI SELAIMAN
NURUL FARINA BINTI MUSTAPA
OLAHRAGA ZONBM
ONG SAW TEIK
ONG SWAD MEY
ONG SWEE HIANG
OOI CHIN CHIN
OOI SEAN SEE
OOI SEOK NGOH
OOI TIANG HOCK
PIBG
PIRABAHARAN A/L SUPPRAMANIAM
PIUS HENG
PREMAH A/P KALIMUTHU
PUAN MEI LIN
PUI YUNG CHING
PUTRI NOR SALIHAH BINTI MEGAT AZRAAI
PUVANESWARY A/P SHARMUGAM
ROSFALINDA BT MOHD FAUZI
ROSLAINI MAWAR BT. HARIS
ROZIANA BINTI MOHD SABRI
RUZANNA BINTI RAHMAT
SAFIRAH NUR BT ABDUL RAHIM
SAGAYARANI PHILOMEN WILLIAM A/P S.W. JOSEPH
SALASIAH BT. SAMSUDIN
SALMAH BT RAZALI
SAMUEL RAVIKUMAR A/L SAMUEL JESUDAS
SAW CHENG KUAN (Penolong Kanan II - HEM)
SEGGARAN A/L MUNIANDY
SHAERAH BT AB. RAZAK
SHARIPAH NOOR AZURA BINTI SYED OTHMAN
SHAU HUI PING
SIAW SIEW LIAN
SIM AN THEA (Penolong Kanan Ko-kurikulum)沈安定
SITI SARAH BTE NOOR MEAH
SITI ZAINAB BT MAT ISA
SOON KHOON HUI孙靖荟
SRITHAR A/L THANNIMALAYAN
STEPHANIE THERESA PERREIRE
SUSAN LOO
TAN AI BOY
TAN AI SUAN
TAN BOON SUN陈文山
TAN CHOOI EAN
TAN CHOON SIEW
TANG SHIANG CHYN
TANG SOCK PING
TAN KIM TONG
TAN LI LING
TAN LI LING
TAN LI WAH
TAN MIN MIN
TAN MOOI SIM
TAN PEK SOO
TAN POH ENG
TAN RU SEE 陈如思
TAN SAI SIM
TAN SOH HOON
TAN SUI ENG
TEE LIAN LIANG
TEH GUIT NEE
TEOH KIM LUAN
TEOH PHAY CHIN
TEOH SIEW LIAN
TEOW AI HUN
TEOW CHOO SUAN
THAM LIAN BEE
THE PHEA WOOI
THESHILA A/P KATHIRESON
TNEH CHAI SOO
USHA RANI A/P VELOO
WANG HONG KENG
WINNY LOW YEN TENG
WONG LEE EAN
WONG PEI FUNN
WONG SHU FEN
WONG SIEW KONG
WONG SIEW LING黄秀玲
WONG WAN SZE
YAP SHWU GEE
YAP WEN QING叶纹清
YEAP SOO YIN
YEOH CHING HONG
YEOH CHOO BOON杨舒雯
YEOH LIEW HEONG
YU WAN JING尤婉君
ZAINATUL FARAH BINTI ABD HALIM
ZURAIDAH BINTI IBRAHIM