成就 Achievement
Perinkat: MSSK / Negeri
18 Sep 2003 文件存於 Filed Under
nonacademic
BOLA TAMPAR
KEJOHANAN BOLA TAMPAR MSSM KELANTAN
1)Bawah 15L-Gangsa
2)Bawah 15P-Gangsa
3)Bawah 18L-Gangsa
4)Bawah 18P-Perak
PING PONG
KEJOHANAN PING PONG MSSM KELANTAN
1)Perseorangan Bawah 15L
Lim Meng Hao-Emas
Phua Ooi Hui-Gangsa
2)Perseorangan Bawah 15P
Lau Wen Tyng-Emas
Woon Phei Chen-Perak
3)Perseorangan Bawah 18L
Chin Liang Hoe-Perak
4)Perseorangan Bawah 18P
Lee Soo Ching-Gangsa
5)Bergu Bawah 15L
Lim Meng Hao-Emas
Phua Ooi Hui-Emas
6)Bergu Bawah 15P
Lau Wen Tyng-Emas
Woon Phei Chen-Emas
7)Bergu Bawah 18L
Chin Liang Hoe-Perak
Bak Kum Siong-Perak
8)Bergu Bawah 18P
Lee Soo Ching-Gangsa
Teo Wan Wei-Gangsa
BADMINTON
KEJOHANAN BADMINTON MSSM KELANTAN
1)Perseorangan Bawah 18L
How Sheng Boon-Gangsa
2)Perseorangan Bawah 18P
Nuraza Othman-Emas
3)Bergu Bawah 18L
How Sheng Boon-Perak
4)Bergu Bawah 18P
Nuraza Othman-Perak
Kong Xie Man-Perak
SKUASY
KEJOHANAN SKUASY MSSM KELANTAN
1)Perseorangan Bawah 15L
Chee Choon Shean-Gangsa
2)Perseorangan Bawah 15P
Chang Shuh Siang-Gangsa
BOWLING
KEJOHANAN BOWLING MSSM KELANTAN
1)Bawah 18L
Chan Way Kit-Gangsa
OLAHRAGA
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSM KELANTAN 2003
1)Bawah 18L
Yap Chin Chen(800m)-Emas
PERTANDINGAN MERENTAS DESA KELANTAN
MILO 2003 MSSK 2003
1)Kategori Lelaki Tingkatan 1 hingga 3
Yap Chin Chen-Emas
KEJOHANAN OLAHRAGA TERBUKA KELANTAN
1)Kategori Lelaki Junior
Kang Lip Wee(800m)-Emas
Yap Chin Chen(1500m)-Emas
Thoo Zi Xiang(200m)-Emas
Yap Chin Chen(800m)-Perak
2)Kategori Perempuan Junior
Lee Wei Lin(1500m)-Perak
Lee Wei Lin(800m)-Perak
Fong Hui Eyu(200m)-Gangsa
Lim Hui Yun(1500m)-Gangsa
RENANG
KEJOHANAN RENANG MSSM KELANTAN
1)200M Gaya Bebas Bawah 15L
Mah Kwang Sheng-Emas
Lee Derk Siang-Perak
Lee Derk Pin-Gangsa
2)100M Gaya Bebas Bawah 15L
Mah Kwang Sheng-Emas
Chua Wei Lian-Perak
Poh Zhing Loong-Gangsa
3)100M Gaya Bebas Bawah 15P
Lee Pei Ling-Perak
Tan Lii Lian-Gangsa
4)50M Gaya Bebas Bawah 15L
Lee Derk Jian-Emas
Lee Derk Pin-Perak
Lee Keng Sheng-Gangsa
5)50M Gaya Bebas Bawah 15P
Wee Shun Yuh-Emas
Wan Nadiah Wan Mohd Nasir-Gangsa
6)50M Gaya Dada Bawah 15L
Lee Derk Jian-Emas
Chua Wei Chuan-Perak
Lee Keng Sheng-Gangsa
7)50M Gaya Dada Bawah 15P
Tan Lii Lian-Emas
Lee Pei Ling-Perak
8)50M Gaya Lentang Bawah 15P
Tan Huey Shi-Emas
Fang Xiao Huey-Perak
Wee Shun Yuh-Gangsa
9)100M Gaya Campuran Terbuka (Perempuan)
Lee Pei Ling-Gangsa
10)4x100M Gaya Bebas
SM Chung Hwa(A)-Emas
SM Chung Hwa(B)-Gangsa
TENIS
KEJOHANAN TENIS MSSM KELANTAN 2003
1)Perseorangan Bawah 15L
Wee Chen Gan-Emas
WEe Chen Leon-Perak
Ryan Wong-Gangsa
2)Perseorangan Bawah 15P
Chua Pauline-Emas
Yang Xiang Jing-Gangsa
3)Perseorangan Bawah 18L
Chan Khek Loon-Emas
4)Perseorangan Bawah 18P
Gan Yew Nah-Perak
chua Siew Yan-Gangsa
5)Bergu Bawah 15L
Wee Chen Leon-Emas
Wee Chen Gan-Emas
Ryan Wong-Perak
6)Bergu Bawah 15P
Chua Pauline-Emas
Yang Xiang Jing-Perak
7)Bergu Bawah 18P
Gan Yew Nah-Perak
chua Siew yan-Perak
CATUR
KEJOHANAN CATUR CINA PIALA JING JIANG 2003
1)Bahagian Sekolah Menengah
Fong Chin Chai-Emas