|
Pertandingan Pasukan Gendang 24 Musim Ke-4
2017年“响艺城杯”《第四届二十四节令鼓新旧生观摩赛》
Penganjur : Sek.Men .Sin Min Persendirian 双溪大年新民独立中学
Tarikh Pertandingan : 29.5.17
Tempat : Sek.Men .Sin Min Persendirian,
Peringkat : Negeri
Pencapaian : Emas
|
|||||||
|
旧生组 |
|||||||
|
1 |
5SA |
Joey Teh Rou Xin |
郑茹心 |
||||
|
2 |
4MD |
Chua Ming Yee |
蔡敏儿 |
||||
|
3 |
4MC |
Alvin Tan Yi Zong |
陈奕仲 |
||||
|
4 |
5MJ |
Ng Wei Sheng |
黄伟升 |
||||
|
5 |
5ME |
Tan Cheong Guo |
陈章国 |
||||
|
6 |
3A2 |
Tan Yong Ting |
陈勇庭 |
||||
|
7 |
5TA |
Muhammad Mursyid |
牟西 |
||||
|
8 |
4MA |
Jesslyn Ooi Pei Lin |
黄佩灵 |
||||
|
9 |
5MB |
Chong Chi En |
张慈恩 |
||||
|
10 |
5SF |
Khoi Wei Li |
许维励 |
||||
|
11 |
4MA |
Lee Jze Chi |
李芝淇 |
||||
|
12 |
2A3 |
Lee Zhu Ying |
李祖鎣 |
||||
|
13 |
4SF |
Yeap Cheong Meng |
叶聪民 |
||||
|
14 |
2B8 |
Tan Wei Jian |
陈伟健 |
||||
|
15 |
2B8 |
Choo Siew Ting |
朱秀婷 |
||||
|
16 |
3B5 |
Teoh Sheng Yeong |
张昇澭 |
||||
|
17 |
4MB |
Heng Chu Seng |
刑榖陞 |
||||
|
18 |
4MA |
Lim Yu Jie |
林妤婕 |
||||
|
19 |
4SE |
Lim Xiao Wei |
林筱徽 |
||||
|
20 |
2B4 |
Choong Man Yee |
钟敏仪 |
||||
|
21 |
4MA |
Lee Sze Jie |
李簛妤 |
||||
|
22 |
4SF |
Lim Woei Li |
林伟梨 |
||||
|
23 |
3A1 |
Ivy Chong Zhi Tian |
张芷恬 |
||||
|
24 |
4MD |
Daniel Yip Jun Hoong |
余俊宏 |
||||
|
25 |
3B2 |
Yeoh Shan |
杨善 |
||||
|
26 |
4SB |
Ezzerdel Lainis Thae |
曹咏薇 |
||||
|
27 |
2B3 |
Loh Hui Ying |
骆荟滢 |
||||
新生组 |
|
|||||||
1 |
2B3 |
Fanny Chan Zi Ying |
田紫楹 |
|
||||
2 |
2B6 |
Ow Kai Ming |
胡铠茗 |
|
||||
3 |
1B8 |
Lee Sze She |
李诗锶 |
|
||||
4 |
1C3 |
Tan Yong Liang |
陈永良 |
|
||||
5 |
1B6 |
Kelvin Lim Kai Wen |
林炌文 |
|
||||
6 |
1B1 |
Issac Ong Yean Xean |
王允铉 |
|
||||
7 |
1A3 |
Chong Choon Shan |
钟春山 |
|
||||
8 |
2B4 |
Eee Shu Xin |
余淑欣 |
|
||||
9 |
2B3 |
Hng Wan Zhi |
方婉淇 |
|
||||
10 |
2B6 |
Lien Chung Soon |
林中顺 |
|
||||
11 |
2A3 |
Farah Cheong |
蒋旻庭 |
|
||||
12 |
1B6 |
Goh Kah Wei |
吴嘉洧 |
|
||||
13 |
1B3 |
H’ng Jia Chuen |
方佳权 |
|
||||
14 |
1B6 |
Tang Chuen Wei |
邓荃唯 |
|
||||
15 |
3B2 |
Koh Chun Hong |
高浚峰 |
|
||||
16 |
2B7 |
Lim Jia Hou |
林嘉豪 |
|
||||
17 |
2B8 |
Liew Jing Yee |
刘矜妤 |
|
||||
18 |
2B4 |
Foong Jac Khe |
邝洁琪 |
|
||||
19 |
2B4 |
Desmond Poh Jun Yang |
傅俊扬 |
|
||||
20 |
1C1 |
Lim Chen Kang |
林政康 |
|
||||
21 |
1B5 |
Kalvin Lim Kai Wen |
林凯汶 |
|
||||
22 |
1B5 |
Esther Tan Jia Ying |
陈佳颖 |
|
||||
23 |
2B7 |
Chung Shit Ying |
郑雪盈 |
|
||||
24 |
2B2 |
Karson Tan Kai Sheng |
陈恺盛 |
|
||||
25 |
1C4 |
Goh Beng Song |
吴明松 |
|