SMJK SAN MIN
安顺三民国民型中学
BERDISIPLIN BERBUDI BERBAKTI

成就 Achievement

Pertandingan: KEJOHANAN BOLA TAMPAR MSSD HILIR PERAK (L18)
15 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
KEJOHANAN BOLA TAMPAR MSSD HILIR PERAK (L18) Tarikh : 13.7.2024 Masa : 7.30 pagi – 07.00 Malam Tempat : Dewan SJKC Chong Min Penglibatan murid : 11 org Keputusan: Tempat Ketiga Nama Guru Terlibat : 1. ENCIK MOHAMMAD AZIZY 2. ENCIK ONG THIAM HOCK 3.... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan Kaligrafi Cina 2024 Peringkat Negeri Perak
15 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Pertandingan Kaligrafi Cina 2024 Peringkat Negeri Perak Tarikh: 16 Jun 2024 Masa: 8.00am Tempat Pertandingan: Pertubuhan Faedah Bersama Ampang Baharu Tempat Penyampaian Hadiah :Persatuan Penganut Ibu Naga Perak Penglibatan murid: 1. Naib Johan 第二名:CHOI CHEE YAN... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan Kaligrafi Cina Sekolah Menengah Conforming Malaysia Peringkat Kebangsaan Tahun 2024
15 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Pertandingan Kaligrafi Cina Sekolah Menengah Conforming Malaysia Peringkat Kebangsaan Tahun 2024 Tarikh: 12 Julai 2024 Masa: 1.00am – 9.00pm Tarikh: 13 Julai 2024 Masa: 7.00am – 2.00pm Tempat: HELP Universitu Subang 2 Penglibatan murid: NG CAI NING 黄彩宁 2P... [ 更多 Read More  ]
 
Piala YB Woo Kah Leong Karnival Bahasa Cina Sekolah Menengah dan Sekolah Rendah Negeri Perak Tahun 2024
15 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Piala YB Woo Kah Leong Karnival Bahasa Cina Sekolah Menengah dan Sekolah Rendah Negeri Perak Tahun 2024 Tarikh: 12 Julai 2024 Masa: 8.00am – 5.00pm Tarikh: 13 Julai 2024 Masa: 7.30am – 1.00pm Tempat: Dewan Serbaguna ,UTAR Penglibatan murid: Cerpen Menengah Rendah... [ 更多 Read More  ]
 
Tajuk Pertandingan: KEJOHANAN BOLA TAMPAR MSSD HILIR PERAK (P18)
12 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
KEJOHANAN BOLA TAMPAR MSSD HILIR PERAK (P18) Tarikh : 12.7.2024 Masa : 2:00 petang – 07.00 Malam Tempat : Dewan SJKC Chong Min Penglibatan murid : 12 org Keputusan: Naib Johan Nama Guru Terlibat : 1. PUAN RABIAHTUN BASARIAH BINTI NOMAWI 2. ENCIK ONG... [ 更多 Read More  ]
 
KEJOHANAN BOLA JARING MSSD HILIR PERAK
11 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
KEJOHANAN BOLA JARING MSSD HILIR PERAK Tarikh : 9.7.2024 hingga 10.7.2024 Masa : 8:00 pagi – 02.00 Petang Tempat : Arena Square Teluk Intan Penglibatan murid : 24 orang pelajar perempuan Nama Guru Terlibat : 1. CIK CHE MASITAH BT CHE ABDULLAH 2. PN.... [ 更多 Read More  ]
 
PERTANDINGAN BAHAS BAHASA INGGERIS PIALA TAN SERI DATUK SERI PANGLIMA DR. ABDUL RAHMAN ARSHAD SEKOLAH MENENGAH DAERAH HILIR PERAK 2024
11 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
PERTANDINGAN BAHAS BAHASA INGGERIS PIALA TAN SERI DATUK SERI PANGLIMA DR. ABDUL RAHMAN ARSHAD SEKOLAH MENENGAH DAERAH HILIR PERAK 2024 Tarikh : 9 JULAI 2024 Masa : 8:00 pagi – 6:45 Petang Tempat : SMK ST ANTHONY TELUK INTAN Penglibatan murid : 5 PELAJAR Pemenang... [ 更多 Read More  ]
 
KEJOHANAN BOLA JARING MSSD HILIR PERAK
11 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
KEJOHANAN BOLA JARING MSSD HILIR PERAK Tarikh : 10.7.2024 Masa : 8:00 pagi – 03.00 Petang Tempat : Gelanggang tenis MPTI Penglibatan murid : 3 org pelajar L15 Pemenang : 1. Ong CHUN AO (naib johan) 2. KHOR KHAI HERN (KE-3) Nama Guru Terlibat : 1.... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan Deklamasi Sajak Pusingan Awal (Zon Selatan) Menengah Rendah (Bersemuka)
08 Jul 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 文件存於 Filed Under sajak
Pertandingan Deklamasi Sajak Pusingan Awal (Zon Selatan) Menengah Rendah (Bersemuka)Tarikh: 8 Jun 2024Masa: 8.00am – 2.00pmTempat: SJK(C ) Choong Hua 2, BidorPenglibatan murid: 初中组:HENG JING CHUN 王津淳 3J BEH YUAN QIAN 马湲茜 1J高中组:CHENG... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan Debat Mandarin Peringkat Akhir & Majlis Penutupan 2024
28 Jun 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Pertandingan Debat Mandarin Peringkat Akhir & Majlis Penutupan 2024 Tarikh : 23/6/2024 Masa : 1pm - 6pm Tempat : Universiti Tunku Abdul Rahman Kampar Campus Penglibatan murid: 6 orang Pemenang: Tempat Keempat 1. Kek Tian Rou 5S1 2. Divesh a/l Anbarasan 4S1... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan Deklamasi Sajak Pusingan Awal (Zon Selatan) Menengah Rendah (Bersemuka)
24 Jun 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Pertandingan Deklamasi Sajak Pusingan Awal (Zon Selatan) Menengah Rendah (Bersemuka) Tarikh: 8 Jun 2024 Masa: 8.00am – 2.00pm Tempat: SJK(C ) Choong Hua 2, Bidor Penglibatan murid: 初中组:HENG JING CHUN 王津淳 3J BEH YUAN QIAN 马湲茜 1J... [ 更多 Read More  ]
 
Kejohanan Taekwondo Antara Sekolah-sekolah Perak kali ke-40 2024
24 Jun 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Kejohanan Taekwondo Antara Sekolah-sekolah Perak kali ke-40 2024 Tarikh: 7 & 8 Jun 2024 Masa: 8.00 am - 5.00 pm Tempat: Aeon Big Falim, Ipoh Penglibatan murid: 10 orang Pemenang : Poomsae Under 17 Individual male: Bronze - Lim Jing En(3J) Bronze - Tan Qi Han(3J)... [ 更多 Read More  ]
 
KEJOHANAN BOLA KERANJANG MSSD HILIR PERAK
24 Jun 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
KEJOHANAN BOLA KERANJANG MSSD HILIR PERAK Tarikh : 19.6.2024 hingga 20.6.2024 Masa : 8:00 pagi – 04.00 Petang Tempat : GELANGGANG BOLA KERANJANG SPEEDY Penglibatan murid : 24 orang (12 orang pelajar lelaki, 12 orang pelajar perempuan) Pemenang: 1. PASUKAN... [ 更多 Read More  ]
 
Kejohanan Catur MSSD Hilir Perak 2024
24 Jun 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Kejohanan Catur MSSD Hilir Perak 2024 Tarikh: 12 & 13 Jun 2024 Masa: 8.00 am - 5.00 pm Tempat: Dewan SK Sultan Abdul Aziz Penglibatan murid: 12 orang Pemenang: Kategori L15 1. Lim Jia Yhu - 3P (Johan) 2. Lee Zuo Yhing - 1I (Naib Johan) 3. Jayden Kow Chen Yu - 1T... [ 更多 Read More  ]
 
海南会馆挥春比赛 Pertandingan Kaligrafi Anjuran Persatuan Hainan
19 Mar 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
海南会馆挥春比赛 Pertandingan Kaligrafi Anjuran Persatuan Hainan Tarikh: 24/2/2024 (Sabtu) Tempat: Dewan SJK(C) San Min Guru: 1. Pn. Lim Lee Ling 2. En. Hooi Chee Hoe Kategori Sekolah Menengah Johan: Lim Xuan Tong 3J N.Johan: Lam Kang Wei 1J Ketiga: Cheong Yit... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan Kaligrafi, Mewarna Dan Kreativiti Membuat Kad Ucapan Tahun 2024
12 Mar 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Pertandingan Kaligrafi, Mewarna Dan Kreativiti Membuat Kad Ucapan Tahun 2024 Tarikh: 28/1/2024 (Ahad) Masa: 9.00pm Tempat: Tokong Hock Soon Keong Teluk Intan Senarai pemenang: Pertandingan kaligrafi Hadiah gangsa 1. CHEONG YIT SIM - 1I 2. WONG ZI EN - 1J 3. WONG... [ 更多 Read More  ]
 
MAJLIS APRESIASI PUSAT SUMBER SEKOLAH DAERAH HILIR PERAK TAHUN 2023
12 Mar 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
MAJLIS APRESIASI PUSAT SUMBER SEKOLAH DAERAH HILIR PERAK TAHUN 2023 Tarikh : 12 DISEMBER 2023 (SELASA) Masa : 1.30 PM - 5.00 PM Tempat : DEWAN TERBUKA, SJKC CHONG MIN Pertandingan Penulisan Pengkarya Muda Bahasa Melayu: Chia Siu Wei (4 STEM 1) - Tempat Ketiga... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan Kaligrafi Cina Anjuran Persatuan Hokkien
12 Mar 2024 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
Pertandingan Kaligrafi Cina Anjuran Persatuan Hokkien Tarikh: 14-1-2024 Ahad Masa: 9.00am Tempat: SM San Min (Suwa) Penglibatan guru: Pn. Lim Lee Ling, En. Hooi Chee Hoe Hadiah Cemerlang: Wong Zi Fang 3J Lim Xuan Tong 3J Hadiah Kepujian: Noel Chung 5St2 Ng Cai... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan karnival STEM dan kemahiran digital Peringkat Daerah Tahun 2023
17 Dec 2023 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 文件存於 Filed Under STEM
Keputusan Pertandingan karnival STEM dan kemahiran digital Peringkat Daerah Tahun 2023 Poster Saintifik- Johan Bryan Fok Kar Jun Lee Kah Wong Guru Pembimbing: En Mohd Firdaus Pertandingan Junior Animation : JOHAN Chan Zhi Yang Wong Zi Fang Zion Beh Zhi Yon Guru... [ 更多 Read More  ]
 
Pertandingan karnival STEM dan kemahiran digital Peringkat NEGERI Tahun 2023
17 Dec 2023 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 文件存於 Filed Under STEM
Keputusan Pertandingan karnival STEM dan kemahiran digital Peringkat NEGERI Tahun 2023 Pertandingan Young Innovators Fair : ke 3 1.Kok Wei Jian 2.Liew Zhen Hang 3.Ng Yuan Yi Guru:ANG SIEW ZHEN Pertandingan Stempreneur : KE 5 1.Tang Jia Qi 2.Bechaiyammah A/P Renu 3.Chin... [ 更多 Read More  ]
 
PENCAPAIAN PASUKAN OLAHRAGA 2023
09 Nov 2023 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
PENCAPAIAN PASUKAN OLAHRAGA 2023 Bil Kategori Daerah Negeri 1 Lelaki Emas ·Kee Kai Xin (Lompat Tinggi dan lompat Jauh) ·Guee Ming Jun (Lompat tinggi) ·Chan Yi Jian (800m) ·Kee Heng Sheng (200m Lari Berpagar)... [ 更多 Read More  ]
 
PENCAPAIAN PASUKAN PING PONG 2023
30 Oct 2023 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
PENCAPAIAN PASUKAN PING PONG 2023 BIL KUMPULAN KATEGORI DAERAH NEGERI 1 Bawah 18 tahun Lelaki Johan: Choo Zhen Tao Naib Johan: Nek Zhen Ning Ketiga: Kong Han Jou Acara Beregu Ketiga: Choo Zhen Tao & Nek Zhen... [ 更多 Read More  ]
 
PENCAPAIAN PASUKAN BOLA TAMPAR 2023
30 Oct 2023 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 
PENCAPAIAN PASUKAN BOLA TAMPAR 2023 BIL KUMPULAN KATEGORI DAERAH NEGERI KEBANGSAAN 1 Bawah 18 tahun Lelaki Tempat Ketiga Johan: Tan Ting Shean Tiada 2 Bawah 18 tahun Perempuan Naib Johan... [ 更多 Read More  ]
 
PENCAPAIAN PASUKAN BADMINTON 2023
30 Oct 2023 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 文件存於 Filed Under badminton
PENCAPAIAN PASUKAN BADMINTON 2023 BIL TAHUN KATEGORI DAERAH NEGERI 1 Bawah 15 tahun Lelaki Johan : Tan Han Wei Ketiga : Mok Kai Zhe & Cheah Bing Xin Penyertaan 2 Bawah 15 tahun Perempuan Johan... [ 更多 Read More  ]
 
PENCAPAIAN PASUKAN BOLA KERANJANG 2023
30 Oct 2023 School Admin - SMJK SAN MIN (PERAK, TELUK INTAN) 文件存於 Filed Under Basketball, bola keranjang, mssd
PENCAPAIAN PASUKAN BOLA KERANJANG 2023 1. Bawah 18 tahun Lelaki: Daerah – Naib Johan Negeri – Tempat keempat 2. Bawah 18 tahun Perempuan: Daerah – Tempat ke-3  [ 更多 Read More  ]
 
页 Page 1 • 2