Pertandingan Orkestra Cina 2016全国中学华乐合奏赛 Anjuran : Chong Yee Music Academy / 中艺音乐学院 08 / 07 / 2016 Tempat: SMJK Perempuan Cina Peringkat: Kebangsaan
Pencapaian : Pingat Perak
| |||
1. | 4SD | Leow Qian Ying Malerie | 廖千莹 |
2. | 4MA | Chan Pui Yee | 陈蓓宜 |
3. | 2A4 | Joey Gan Li Yi | 颜丽怡 |
4. | 3B8 | Elaine Chuan | 蔡依琳 |
5. | 5SC | Voon Kai Loon | 温凯伦 |
6. | 5SF | Amelia Quah Yi Ming | 柯亦玲 |
7. | 5SF | Hee Jing Ci | 许靖慈 |
8. | 4SD | Chong Kok Lun | 张国伦 |
9. | 4MA | Jeremy Tan Jian Pin | 陈健斌 |
10. | 4MD | Khoo Yi Teik | 邱一德 |
11. | 3B3 | Ung Wei Liang | 洪伟量 |
12. | 3B5 | Ong Hee Loong | 王喜隆 |
13. | 4SD | Kuan Yuin Kie | 关琬洁 |
14. | 4SD | Natelie Lam Rou Yi | 林柔颐 |
15. | 4MD | Lee Shi Min | 李淇敏 |
16. | 4MB | Teh Kai Liang | 郑凯量 |
17. | 2B1 | Wong Zheng Yee | 黄晶儿 |
18. | 2B8 | Lee Jie Yi | 李洁宜 |
19. | 2B5 | Rosalinda Teh Hui Xin | 郑惠心 |
20. | 2A1 | Aw She Yun | 欧希韵 |
21. | 2A1 | Tan Rui Fang | 陈瑞方 |
22. | 2A1 | Yoon Xin Ying | 阮馨莹 |
23. | 2A1 | Ashley Wong Shu Ying | 黄舒莹 |
24. | 4SD | Lim Xin Wei | 林欣薇 |
25. | 4MB | Tan Sze Ling | 陈思林 |
26. | 4MB | Chong Chi En | 张慈恩 |
27. | 4ME | Chung Shit Mun | 郑雪雯 |
28. | 4MB | Ong Sze Pheng | 王诗萍 |
29. | 1B1 | Lim Cecilia | 林诗丝 |
30. | 4MA | Seah Jing Yi | 谢静宜 |
31. | 2B8 | Woo Xiao Tong | 胡晓彤 |
32. | 2B1 | Chong Pei Yi | 钟佩妤 |
33. | 2A2 | Goh Hui Sean | 吴惠萱 |
34. | 2C1 | Brenda Kho Hui Xian | 邱惠娴 |
35. | 4ME | Goh Kai Ee | 吴凯毅 |
36. | 3B4 | Ong Jia Le | 王家乐 |
37. | 2B1 | Ong Ming Hui | 王敏慧 |
38. | 2B1 | Yee Kar Hui | 余嘉慧 |
39. | 2A2 | Ooi Tze Pin | 黄卉彬 |
40. | 3B4 | Tan Lay Na | 陈丽娜 |
41. | 2A2 | Tan Qian Houy | 陈芊卉 |
42. | 2C4 | Goh Shao Bin | 吴绍兵 |
43. | 2A2 | Chang Yu Wen | 曾裕雯 |
44. | 2A1 | Leong Xin Yi | 梁心怡 |
45. | 4ME | See Zhi Wei | 徐智潍 |
46. | 3B4 | Wong Chu Chung | 黄祖聪 |
47. | 5SA | Yeoh Guan Hong | 杨颜鸿 |
48. | 3A3 | Ong Zhen Chun | 王振春 |
49. | 5SA | Sarah Koay Li Ming | 郭丽明 |
50. | 4MB | Chong Cheng Quan | 钟金洤 |
51. | 3B4 | Loh Yi Pei | 骆翊沛 |
52. | 3B6 | Tan Chin Ping | 陈振斌 |
53. | 2B4 | Kek Tze Yong | 郭施咏 |
54. | 2B5 | Lee Jing | 李晶 |
55. | 2B5 | Lee Xin Yee | 李欣怡 |