SMJK SIN MIN


新民国民型中学
 
 
Information
A+ A- Reset
Other

     

 

NAMA GURU SESI PAGI

BIL

NAMA GURU SESI PAGI

WONG SEOK EE     (PENGETUA)

68

SIVAKAAMI A/P SUBRAMANIAM

 LIM NUM CHIN (PK PENTADBIRAN)

69

SITI MURNI BT CHE OMAR    (GC PERD)

 TENG SIEW LAN (PK HEM)

70

SONG SIEW CHIEN

LI LEE CHING            (PK KK)

71

SUJATHA A/P NAGARANDRAN

TEA AH HOCK          (PK TING.6)

72

SUPPALETCHIMY A/P MUTHAYA

NG SHIK SIA             (GKB)

73

TAN CHOON PIAU

WANG HENG SUAN AMK.,BKM  (GKK)

74

TAN EOW TONG

LEE KOON HENG      (GKS)

75

TAN KIM SIANG

TANG MUN PHING    (GK T&V)

76

TAN MAH NEE          (GC PSV)

LAU KOOI BENG        (KAUNSELOR)

77

TAN MUI HUA

A SRITHRAN A/L ARIKRISHNAN

78

TAN SEIW GOR

ASNA BT. RAZALI

79

TAN SIEW YENG

ANITA A/P KURUSAMY

80

TAN SEK CHIN

BALA KANAN A/L SARTHASEVAN

81

TANG MUN PHING

BALA KRISHNAN A/L SARTHASEVAN

82

THAM MEE CHIN

CHAN KAM CHIANG   (GURU DATA)

83

TEO LEE MAY

CHAN MEE LEE

84

TEOH AI LUAN

CHEW GAIK LEE

85

UMA DEVI A/P VETRIVEILMANY

CHIN SIANG FUK

86

WANG SOO SIM

CHONG YOK MOOI

87

ZAMZILA BT DAHLAN

CHENG HOOI CHIN

88

ZURAINI BINTI AHMAD

CHOONG LEE LENG

89

ZAUYAH BT ZAINOL

CHU KIM CHEN

90

 

CHYE SOK KIM

                      

 

CHEAH GUAT HWA

 

 

DEVARAJAN A/L MUNIAN

BIL

NAMA GURU SESI PETANG

ESTHER ANGELINA WEE NYUK JIN

1

TENG SIEW LAN       (PK PETANG)

GOPY A/L GOBAL

2

ANG CHENG CHOOI,AMK.,BKM.,PJK

HENG SEOK SUAN

3

ANG GAIK TING

HO TEIK PIEW

4

CHIA GEOT KEOW

KANG AI LING

5

CHIA GUAT YEN

KHEW YEU ING

6

CHONG WOI LIANG       (GC ICT)

KIRANJIT KAUR A/P BALBIR SINGH

7

CHUNG SHA CHU

KOK CHIANG JAU

8

GWEE MEE @ ANY

KUM WAN THAI

9

HENG SOO YEAN

LAI PENG WAI

10

JOHN TYE GHEE HIN

LAU CHOOI HWA

11

JEYAMANI A/P MOHGAN

LEE CHIN PIN

12

KHAW SCENG CHANG

LEE MARY    (GC MATEMATIK)

13

KUAN MEI LING

LEE HAI SIM

14

LAU PIN FEI @ LAU YEE TING  (KAUNSELOR)

LIM CHENG IMM

15

LAW CHENG HOOI

LIM EE LIM

16

LEE KOOI MOY

LIM KENG HOE

17

LIM CHOON SIAH

LOKE HOI KHOON

18

LIM KA KIE

LOO SIEW CHIN       (GURU MEDIA)

19

LIM KEE BOON

MANJULA A/P SAMUNDY

20

LIM PENG KHIANG

MOK TSUEY LEI   ( KAUNSELOR  )

21

LOK KUEE BENG

NGAN PAU AEIM

22

LOW CHEAN KEOW

NGOI SEE LING

23

LOH WOII JUU

NG SHIK SIA

24

MADUSIAH BINTI LILEK

NG YEW LOOI

25

MAK THONG HOO

NITHIAVANI A/P SUBRAMANIAM

26

MUNIRAH BT IBRAHIM

NIRMALA A/P SEENIVASAN

27

NG AH LIM

NURUL HANI BT. IDERIS

28

NOORASHIKIIN MOHD REJAB  (KAUNSELOR)

KONG CHIN FANG (KAUNSELOR)

29

NOR ASHEKIN BT. AHMAD

ONG PANG PEE

30

ONG KOK CHOO

PARIMALA DEVI A/P KESAVAN

31

SALMI BT. MD RANI

RAMESH A/L REGUPATHIE

32

SEOW THEAN SOON

RAMLA BEBE BT SAMSUDIN

33

SIN KAR HOWE

ROSMAWATI BT MAT ISA

34

SITI ROHAYA BT. GHAZALI

SALIHAH BT HUSSIN

35

TAN SIOK KIM

SANTHY A/P KAVARI

36

WANG HENG SUAN

SALWIYAH BT ABDULLAH

37

WONG KOW PIN

SHAHIZA BT SAEPI

38

WONG SIEW OON

SHARMILA A/P SAMINATHAN

39

WOON BEE BEE

SIM AH EAN

40

YONG GAIK CHOO

SIM BE LAN

 

 


Staf Sokongan

 

BIL

NAMA STAF SOKONGAN

1

TAN PENG LIM

2

SITI ZUBAIDAH BT ABU

3

ZAITUNE BINTI ISMAIL

4

AMALINA BINTI MD ISA

5

NORLAILY BINTI HAMDAN

6

FALILAH BINTI MANSOR

7

ROHANA BINTI HJ LOPE

8

AZALINA BINTI JAMALUDDIN

9

NORRASIDAH BINTI OTHMAN

10

SARINA BINTI YUSUF

11

FAUZIYAH BINTI YUSUF

12

NASSERIYAH BT M S BAHAUDDIN

13

NOR HIDAYATI BINTI ROSMAN

14

BAHARI BIN SHARIFF

© Copyrights 2006-2018 All Rights Reserved
Template Designed By Free Website Templates